środa, 6 sierpnia 2014

Ivan zagra na rzecz Roberta . . . Superrrr.

Nie jestem fanką muzyki i piosenek jakie śpiewa Ivan Komarenko, ale chyba zostanę fanką jego osobowości i podejścia do zwykłych spraw i ludzi. Nie znam artysty osobiście - jeszcze :), ale znam Roberta, jego historię. Jestem dobrze zorientowana w sprawie koncertu charytatywnego, który odbędzie się w miejscowości Sejny, dlatego zapraszam serdecznie do udziału w zabawie, która ma szczytny cel.
Sejny to  pn- wsch. cześć naszego kraju, gdzie właśnie są największe upały, a zimą najbardziej mrozi :) Tu są jeziora i lasy i obecnie mnóstwo turystów.Może któraś blogowiczka przebywa w tej okolicy, może koło Suwałk, Olecka, Ełku, Augustowa ... na Suwalszczyźnie, to zachęcam do udziału w imprezie, której celem jest wsparcie finansowe zakupu platformy przyschodową dla Roberta.Przy okazji zachęcam do udziału  w moim candy, które dobiega końca.  

6 komentarzy:

 1. :) ależ to szybko zleciało :) już niedługo 10 sierpnia

  OdpowiedzUsuń
 2. piękny cel ale to niestety baaardzo daleko ode mnie:(((

  OdpowiedzUsuń
 3. Ode mnie również daleko, a szkoda ;/

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że mnie tam nie ma Aniu, z wielu powodów. Nareszcie mogłabym Cię uścisnąć!

  OdpowiedzUsuń
 5. No własnie, szkoda, czasu brak na takie wyprawy, szczegolnie latem,pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie Aniu za daleko a fanka muzyki rowniez nie jestem niem niej jednak poczytam na temat tego obywatela zycze ci wanialej pogodnej niedzieli - buziaki sle Marii

  OdpowiedzUsuń